Deri Ceket Boyama Hizmeti Garantili İşçilik
Deri Ceket Boyama Bilgileri

Deri Ceket Boyama

Deri ceket boyama istanbuldaki atelyemizde gerçekleşmektedir. Boyama işlemleri daha çok yıpranan fazla su almış veya yeni bir görünüme kavuşturmak isteyen müşterilerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Aynı zamanda ceketinizi istediğiniz renge dönüştürebiliriz.

Deri giyim ne kadar iyi bir giyim türü olsada fazlası ile bakım gerektiren bir giysidir. Sezonluk olarak bakım yapıp hava alacak şekilde asmanız gerekmektedir.

Örnegin yaz ayı geldiğinde kapalı ortam yerine daha açık bir ortamda muhafaza edildiğinde giyim süresi artacağına garanti verebiliriz.

Gerçek deri giyim ürünlerinde 10 yıl gibi uzun bir süre boyunca kullanabileceğiniz gibi giyime bağlı olarak bu süre kısalabilir.

Deri Ceket Boyama Fiyatları

Boyama uygulaması fiyatları fazlası ile değişkenlik göstermektedir. Deri ceketinizin modeline, deri cinsine, rengine göre fiyat artmakta veya azalmaktadır.

İnternet ortamında online ödeme yöntemini kullandığınız takdirde tüm kredi kartlarına 12 aya kadar taksit imkanımız bulunmaktadır.

En masraflı işlem bir deri ceketin renginin başka bir renge çevrilmesidir. Çünkü bu işlem sırasında ilk öncelikle deri ceketinize astar atılır. Astar işlemi sonrasında çift kat boya işlemi uygulanır.

Teklif formu sayfasını doldurarak en uygun fiyat ile teklifinizi alabilirsiniz.

Size uygun en yeni model deri ceketleri incelemek için hemen tıklayın.


İlk olarak ceketinizin genel bir incelemesi yapılır bu inceleme sayesinde hangi bölgesinde daha çok yıpranma var ise tespit edilir.

Daha sonra ise deri ceketinizin boyama işlemi ceket hangi renkte ise boyalar karıştırılarak tamamen aynı renk elde edilir. Orjinal deri boyası ve boya tabancası kullanılarak eşit miktar da püskürtülür.

Bu sayede her bölge aynı oranda boyanır. İşlem bittiğinde kuruması için ceketiniz asılır ve ortalama 2-3 saat beklenir.

Ceket boyama işlemindeki önemli konu! Ceketinizin tecrübeli ve daha önce boyama yapmış biri olması gerekmektedir. Çünkü küçük bir hatada ceketiniz bir daha giyilemez bir hale bürünebilir.

Boyama işlemi haricinde ceketinize yaptırabileceğiniz işlemler;

Çizgileme işlemi bu işlem sayesinde deri ceketinizin dikiş kısımlarına şerit  halinde boyanarak güzel bir görünüm elde edilir.

Karartma işlemi çizğileme işlemine benzerlik göstermektedir. Tek farkı ceketin tüm bölgelerine uygulanır.

Boyanmış Ceket Örneği

Hemen Ara