Deri Yelek Tamiri - Garantili İşçilik ve Uygun Fiyat
Deri Yelek Tamiri Görseli

Deri Yelek Tamiri

Deri yelek tamiri yıpranmış kesilmiş veya formu kaybolmuş ürünlere yapılan bir onarım işlemidir.

Onarım işlemine başlamadan önce yeleğinizin analizi yapılır ve hangi bölgesinde kesik ve benzeri oluşumlar var ise ona göre çalışmalar başlanır.

Ürününüze ait ip rengi seçilir ve tamir edilecek kısımı ustamız itina ile onarır.

Yapılacak onarım işlemi için son derece dikkatli ve özen gösterilmesi gereken bir konudur. Basit bir dikiş hatası deri giyim ürününüzün bir daha kullanılamaz hale gelmesini sağlayabilir.

Usta seçiminde dikkatli olmanız gerekir. Bizim ustamız işini ciddi anlamda benimseyen tecrübeli bir ustadır, bundan dolayı gözünüz arkada kalmasın.

Suni deri yelek tamir edilir mi?

Suni yelek tamir işlemi maalesef yapılamaz. Nedeni ise deri ürünü olmaması sebebi ile yabancı maddeler karıştırılarak üretilmesinden kaynaklanıyor.

Her zaman orjinal deri kullanılan ürünler tavsiye ederiz. Çünkü suni derilerin ömrü 1 – 2 sene ise gerçek deri yeleklerde ise 5 – 10 sene arasıdır.

Yeni bir deri yelek alma düşünceniz var ise online mağazamızı ziyaret ederek çeşitli modeller arasından size uygun ürünü satın alabilirsiniz.

  • Beden Daraltma

Beden daraltma işlemi büyük gelen yeleğinizin size özel ölçüsü alınarak aynı kalıpta daraltma işlemi uygulanır. Dikiş yerleri özenle aynı renk seçilir ve hatasız bir dikim ile birleştirilip teslim edilir.

  • Parça Değişimi

Ürününüzün herhangi bir yerinde şeklinde bozulma veya yıpranma var ise aynı deri tipi ve renginde deri hazır edilerek deri yelek parça değişimi işlemi uygulanır.

  • Fermuar Değiştirme

Yeleğinizin fermuarı bozulmuş veya rahat açılıp kapanmıyor ise artık değişme vakti gelmiştir. Düşük kalite fermuar kullanımında bu hadise sürekli tekrarlanacaktır. Bizim fermuarlarımız orjinal kalitede olup uzun ömürlüdür.

  • Yırtık Onarım

Deri yeleğinizi bir yere takmış olabilir, veya zamanla yırtılma meydana gelmiş olabilir. Yırtılmış bölgeye uygun deri seçilerek ustamız itina ile eski halini bozmadan tamir eder.

  • Deri Yelek Boyama

Boyama işlemi dikkat ile yapılması gereken bir işlemdir. Deri yeleğinizin boyası zamana ve giyime bağlı olarak zamanla yıpranabilir. Ustamız boya tabancası ile orjinal kalitede boya kullanarak boyama işlemini gerçekleştirir.

Hemen Ara